logo_peleon

O Nas

Peleon Studio zajmuje się realizacją, wideofilmowaniem min. filmów reklamowych, imprez okolicznościowych, wykonywaniem reportaży z wesel, ślubów, komunii i studniówek.

Staramy się jak najlepiej wyczuć potrzeby Klienta, wytworzyć twórczą i wyjątkową atmosferę pracy, która potem przełoży się na złożony proces opowiadania obrazem. Ważne są dla nas emocje, historie ludzki, atmosfera miejsc, przełomowe momenty w życiu.

Staramy się za pomocą kamery i profesjonalnych filmów pokazać świat według zasad sztuki filmowej. Należy wiedzieć że kamera jest tylko narzędziem, a największy wpływ na film ma operator filmowy często mylnie określany jako kamerzysta. Dobrze skomponowany film jest najlepszą pamiątką. Warto uwieczniać wydarzenia które są dla nas najcenniejsze.

Dysponujemy szeroką gamą wysokiej jakości sprzętu (kamery, mikrofony, oświetlenie, urządzenia pomocnicze). Zapewniamy najlepszą w tej chwili dostępną jakość przy wykorzystaniu kamer w rozdzielczości UltraHD. Sama kamera jednak nie gwarantuje jakości obrazu i dźwięku na najwyższym poziomie. Dlatego dodatkowo przy filmowaniu stosujemy zaawansowane stabilizatory kamer oraz mikrofony. Prócz tego używamy wielu urządzeń specjalistycznych takich jak slider, dodatkowe oświetlenie, profesjonalne drony.

Najważniejszym elementem udanego nagrania jest jego postprodukcja. Polega ona na połączeniu kolejnych scen oraz udźwiękowieniu filmu. Finalnie materiał wideo poddawany jest obróbce komputerowej i nagrywany na nośnik odpowiadający potrzebom Klienta.